Skip to content Skip to footer

VIRTUÁLNÍ REALITA

VR přenáší mysl lidí na abstraktní či nedosažitelná místa. Vytváří vzpomínky pohlcujícím způsobem, kterému se konveční exponáty prostě nemohou rovnat. Zároveň skvěle využívá atributů zapamatovatelnosti, motivace a pozornosti a dokáže tak zážitek efektivně přenést do emocí i paměti návštěvníka.

ROZŠÍŘENÁ REALITA

Díky této technologii exponáty ožívají a nabízejí informace zábavným, interaktivním a neotřelým způsobem. AR poskytuje virtuálního průvodce, navigační pomoc, popisky a komentáře k exponátům. Umožňuje návštěvníkům objevovat virtuální kopie, modely nebo simulace a zapojuje je do řady interaktivních aktivit, jako jsou hry, kvízy, puzzle či umělecké projekty.

VR CAVE

Nošení stereoskopických brýlí v prostředí VR CAVE umožňuje uživatelům vidět trojrozměrnou grafiku a obrazy, které se jeví jako vznesené ve vzduchu. Uživatelé mohou tyto objekty obcházet, zkoumat je zblízka a získat tak kompletní představu o tom, jak by vypadaly v reálném světě. Pro zachování dojmu skutečnosti je nutné použít projekční systémy s velmi vysokým rozlišením. Pohyby uživatelů v prostředí VR CAVE jsou sledovány pomocí senzorů a videa, s nímž uživatelé interagují.

VIDEOMAPPING

Videomapping je inovativní technika spojující světlo a stíny k transformaci různých objektů, od malých předmětů až po celé budovy, jak v interiérech, tak v exteriérech. Tato technologie propojuje animované 3D projekce se světelnými a zvukovými efekty, vytvářející tak úchvatné multimediální prezentace, které vyprávějí příběh a působí na diváky silným dojmem.

MOBILNÍ APLIKACE

Mobilní aplikace navržená přesně na míru  poslouží jako průvodce expozicemi a umožní návštěvníkům odnést si zážitky až domů. Klademe důraz na promyšlené scénáře. I s omezeným rozpočtem dokážeme díky kvalitnímu námětu a dobře zpracovanému scénáři vytvořit fascinující prožitek.
Pobočka

Calliditas s.r.o.
Samaritská 199/16, 301 00 Plzeň

Sídlo

Calliditas s.r.o.
č.p.1, 411 15 Podsedice

IČO: 05698952
DIČ: CZ05698952
č.ú.: 287932947/0300

Made by Orbitalo 2024